Schowek (0)

W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Doradca handlowy

Region: województwo pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:

  • realizacja założonych planów sprzedaży – w zakresie marek UZIN i Pallmann
  • prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych
  • umacnianie pozytywnego wizerunku firmy oraz promowanie produktów
  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
  • reagowanie na potrzeby i oczekiwania klientów

Od kandydata oczekujemy:

  • minimum 5-letnie doświadczenie w sprzedaży (preferowana znajomość branży wykładzinowej lub budowlanej)
  • wykształcenie minimum średnie
  • systematyczności i samodzielnej organizacji pracy
  • prawa jazdy kat. B i min. 5 letniego doświadczenia w prowadzeniu samochodu (zlikwidowana puaza przed prawa)
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego pozwalającą na swobodną komunikację,
  • komunikatywności i łatwości nawiązywaniu kontaktów handlowych,
  • dyspozycyjności i gotowości do pracy w terenie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • rozwój osobisty i samodzielność w realizacji zadań
  • samochód służbowy oraz inne narzędzia pracy.
  • karty MultiSport
  • prywatna opieka medyczna

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji kw formacie PDF lub DOCX na adres: rekrutacja@ uzin-utz.com.