Powierzchnia gotowa do dalszych prac po zaledwie sześciu godzinach? Tak, teraz to możliwe.

 Wprowadzamy na rynek dwa produkty wykorzystujące innowacyjną technologię LevelPlus Effect S: UZIN NC 112 Turbo oraz UZIN NC 170 LevelStar NEU.W świecie nowoczesnych technologii, szerokiej dostępności produktów i błyskawicznego obiegu informacji jest jedna wartość, której nie da się pomnożyć - CZAS. Okresy oczekiwania na gotowość produktów, schnięcie, konieczność częstego przemieszczania się pomiędzy inwestycjami - to problemy wykonawców doskonale nam znane. Dlatego nasz dział rozwoju największy nacisk kładzie na technologie pozwalające na zaoszczędzenie czasu. Z przyjemnością informujemy, że już teraz na polski rynek wprowadzamy innowacyjne wylewki samopoziomujące: nowość oraz  dobrze znaną naszym klientom i sprawdzoną na milionach metrów kwadratowych masę w udoskonalonym wydaniu!

Co się zmieniło?

Nasi technolodzy połączyli nowoczesną mieszankę środków wiążących z innowacyjną kombinacją dodatków uszlachetniających. To pozwoliło na udoskonalenie reakcji wiązania i maksymalne skrócenie czasu schnięcia mas. Nowe wersje produktów są też dzięki temu mniej zależne od czynników atmosferycznych.

Zalety mas generacji S

Błyskawiczny czas schnięcia - zaledwie 6h! - obie masy wyschną w ciągu jednej nocy, nawet gdy warunki klimatycznie nie są sprzyjające. Następnego dnia powierzchnia nadaje się do montażu okładziny podłogowej.

Wysoka wytrzymałość

Ulepszona mieszanka gwarantuje wysoką twardość nawierzchni oraz odporność na nacisk i wyginanie. Gotowa powierzchna jest bardzo wytrzymała.

Bardzo gładka powierzchnia

W wielu przypadkach eliminujące konieczność szlifowania!

Doskonała rozpływność