NOWOŚĆ: UZIN NC 112 Turbo - najszybciej schnąca gipsowa masa niwelująca na świecie!

Innowacyjna wylewka samopoziomująca - flagowa reprezentantka generacji S! Gipsowa masa szpachlowa przeznaczona do stosowania w zakresie grubości warstwy do 10 mm. To, co odróżnia ją od innych tego typu rozwiązań na rynku to bardzo wysoki poziom hydratacji w porównaniu do zwykłych gipsowych mas szpachlowych. Pozwoliło to na skrócenie czasu schnięcia masy aż 4-krotnie!

Masa, która nie tylko schnie w zaledwie sześć godzin, ale także tworzy bardzo wytrzymałą i niezwykle gładką powierzchnię.

Świetnie sprawdzi się jako wylewka pod wykładziny dywanowe i elastyczne, a także luksusowe podłogi winylowe. Można na niej montować także wszystkie rodzaje podłóg drewnianych, ceramikę, kamień naturalny.

Jej wytrzymałość sprawia, że można ją zastosować zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i obiektach handlowych i przemysłowych narażonych na duże obciążenia oraz w innych obiektach użyteczności publicznej.

UZIN NC 112 Turbo jest także rozwiązaniem bardzo ekologicznym. Potwierdzają to certyfikaty GISCODE ZP 1 (niska zawartość chromianów) oraz EMICODE EC 1 R PLUS (bardzo niska emisja).

Pierwsza na rynku masa gipsowa, która wygrywa z masami cementowymi w konkurencji czasu schnięcia!